D.ershane D Programlama Dili
Ali Çehreli

... bütün sözlükİngilizce Kaynaklar

DiğerTeşekkür

Bu derslerin yazımı sırasında beni bir süre bütünüyle kaybedeceklerini başından bilen, bunu anlayışla karşılayan, ve heyecanımı paylaşan eşime, kızıma, ve oğluma çok teşekkür ederim.

Bu derslerin doğruluğu ve anlaşılırlığı büyük ölçüde Ddili Forum üyelerinin katkılarına bağlıdır. Yeni dersler hep önce o forumda duyuruldular, ve ancak üyelerin önerileri dikkate alındıktan sonra genel kullanıma sunuldular. Bu dersleri yazma sürecinde heyecanımı uyanık tuttukları için Ddili Forum üyelerine teşekkür ederim.

Mert Ataol, Zafer Çelenk, ve Salih Dinçer kitabın her satırını büyük bir titizlikle gözden geçirdiler ve düzeltmeler önerdiler. Can Alpay Çiftçi'nin ve Faruk Erdem Öncel'in kitabın ve ddili.org'un gelişiminde büyük katkıları oldu.

Ergin Güney, Jordi Sayol, David Herberth, Andre Tampubolon, Gour-Gadadhara Dasa, Raphaël Jakse, Andrej Mitrovic, Johannes Pfau, Jerome Sniatecki, Jason Adams, Paul Jurczak, Михаил Страшун, Satya Pothamsetti, Luís Marques, Daniel Nielsen, Ketmar Dark kitabın İngilizce çevirisi üzerinde düzeltmeler ve eklemeler önerdiler. Bunlar kitabın Türkçesine de aktarıldı.