İngilizce Kaynaklar


Diğer
Sunumlardan Sonrası

Can Alpay Çiftçi

Sonrası en zorudur. Çünkü önceki gerçekleştirildiğinde çıkıp kaybolan yüksek düzeyde enerji, sonrası için acaba sorusunu akıllara getirir. Önceki sorunların kaynağı deneyimsizlik denerek geçilebildiği halde sonrası için bu deneyimsizlik savunması geçerli değildir. Yetersiz enerji yüzünden bu karamsarlık çöker üzerimize. O, gerçekleşen sorunları hatta daha büyük sorunları yaşar mıyız karamsarlığı ve bundan dolayı çoğu kez devam etmeme kararı alınır sonrasında.

Ancak bazen sonrası en kolayıdır. Çünkü ortaya çıkan bu enerji kaybolup gitmemiştir. Tersine önceki çalışmaları çok daha zevkli hale getiren bu enerji çoğalarak başka insanlara da aktarılmıştır. Bu insanlara zevk veren enerji ise bir günün ardından, sonrası için kişilerin içindeki düşlere, düşler düşüncelere ve en sonunda düşünceler planlara dönüşür. Sonraları için öncelerinde gerçekleşen sorunları yok etme isteği karşı önünüzde daha büyük bir enerji açığa çıkar artık. Bizimki de böyle oldu.

Ortaya çıkan zevk ve ardındaki enerji o kadar doyumsuzdu ki en büyük tartışma bu etkinliği nasıl bir günden daha fazla devam ettiririz sorusunda gerçekleşti.

Siz de bu etkinlikte bir şeylerin ucundan tutmak istiyorsanız ya da bir fikir vermek istiyorsanız, en kötü sadece bu etkinliğe katılmak istiyorsanız, forumlarımızı ve forumlardan muhtemelen daha geç güncellenecek ancak daha kesin bilgiler bulunacak olan bu sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Teşekkürler!