Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
Ben geldim!
Sayfa:  önceki  1  2 
Salih Dinçer #16
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1912 mesaj · Konum: İstanbul
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Yanıtlanan mesaj ID 9281
Tuğsan on 2013-04-29, 11:21:
Aslında böyle birşey yazmayı hiç düşünmemiştim ancak diğer konuları okuyunca ne kadar sıcak bir ortam olduğunu anladım ve bir merhaba diyim dedim. Hepinize merhabalar arkadaşlar yazılım camiasında çok yeniyim ama bu yaz çok fazla ilerlemeyi düşünüyorum
Öyleyse ben de yazılım dünyasına "hoş geldin" diyeyim...:)

Öncelikle çok iyi bir seçim yaptın. Ben de taaa 90'lı yıllardan bu yana programcılıkla ilgileniyorum. Ancak, yaklaşık 1 sene öncesine kadar ne D'den haberim vardı, ne de tam olarak OOP olaylarını biliyordum. Benim için düz mantık ile programlama yapmak yeterliydi.

Şimdi ise daha geniş bir vizyon ile olaylara bakıyorum. Çok karmaşık görünen bir şey altı üstü 1-2 sınıf veya yapının etkileşimden ibaret olabiliyor. Konuya hakim olmayan yine bir şey anlamıyor ama kavradığınızda da tadından uyku aklınıza dahi gelmiyor...:)

Ali hocamın kitabını sırayla takip edersen ve bu konuya gerçekten eğilimin varsa ileride, uzmanlaştığın başka bir dil bile olsa çok başarılı olabilirsin...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Sayfa:  önceki  1  2 
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-20, 01:24:05 (UTC -08:00)