Forum: Ders Arası RSS
Ders Arası ile D Programlama Dili'ni birleştirmek
acehreli (Moderatör) #1
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: Ders Arası ile D Programlama Dili'ni birleştirmek
Bu forumu kapatıp konularını D Programlama Dili forumuna taşıyayım mı? Ayrı olmalarına gerek yok herhalde.

Ali
Salih Dinçer #2
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1912 mesaj · Konum: İstanbul
Grup üyelikleri: Üyeler
Bende "D Programlama" ismi değiştirilse daha güzel olabilir diye düşünüyorum. Yani birleştirmek yerine başlıklara daha fazla anlam yükleyebilir miyiz? Çünkü zaten çok fazla kategori yok. Gerçi projeler ve altındakiler güzel bir çoğunluk oluşturuyorlar.

Ama "Ders Arası" deyince, benim aklıma derslerde karşılaştığımız soru ve sorunları tartışmak geliyor. Aslında burası bir D Programlama Dili'nin bir forumu olduğuna göre belki başlıklara farklı anlamlar yüklemenin faydası birleştirmekten iyi olabilir. Peki birleştirme sebebi nedir, Ali hocam?
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
acehreli (Moderatör) #3
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Birleştirmeyi ikisinin fazla farkı olmadığı için düşündüm. Her konunun içinde soru, bilgi, yeni şeyler öğrenme, vs. var. Ayıranlar da fazla yoğunluk olduğu için ayırıyorlardır. Bizim öyle bir sorumuz yok.

Ama birleştirme gibi bir sorumuz da yok tabii. Öylesine bir yoklayayım dedim. :)

İsim değişikliği için fikriniz var mı? Değişikliğe gerek var mı?

Ali
zafer #4
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 700 mesaj · Konum: Ankara
Grup üyelikleri: Üyeler
Doğrusu ben iki bölümünde çok yerinde olduğunu düşünüyorum.

Ders arası güzel bir bölüm (isim olarakta özel ve farklı) ama şu an için dersanede öğrenci olmadığı için pek aktif değil ama öğrenciler gelince çok daha hareketli olur diye düşünüyorum ve dersane sorularının bir arada bulunması açısından bence iyi düşünülmüş bir bölüm.

Bunun dışında "D Programlama Dili" ismi için aklıma bir şey gelmiyor ama bu konuda Salih'e katılıyorum daha güzel bir isim olabilir. Düşünelim...
https://github.com/zafer06 - depo
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Forum: Ders Arası RSS
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-21, 15:16:10 (UTC -08:00)