Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
D Diline Gönül Vermiş İnsanlar: Merhaba...
Salih Dinçer #1
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1912 mesaj · Konum: İstanbul
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: D Diline Gönül Vermiş İnsanlar: Merhaba...
Evet, merhaba...

Ne zamandır üye olayım diyordum; bugüne nasipmiş. İşlerim yoğun olduğu için bazı şeyleri ihmal edebiliyorum. Ama D Dilini ihmal etmek istemiyorum...:)

Bir takım yeniliklerden haberdar oldum veya ben öyle sanıyorum. Duyuru bölümünde dile getirmeye çalışacağım. Ayrıca Wikipedia maddesini genişletsek mi, ne dersiniz?

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
acehreli (Moderatör) #2
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Bir kere de buradan "hoşgeldin!". :)

Umarım D dilini beğenirsin. Wikipedia maddesine azıcık dokundum. D1'in ömrünün 31 Aralık 2012'de sona ereceğini ekledim.

Ali
zafer #3
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 700 mesaj · Konum: Ankara
Gelişmeleri görmek güzel ! Wiki sayfalarını daha da geliştirmek gerekiyor diye düşünüyorum.

Yeni yıl ve işlerin yoğunluğundan bir süredir yazamıyorum. Üstüne birde Debian sistemimi çalışmaz hale getirmeyi başardıktan sonra bir süre dinlenmeye karar vermiştim. Buraların hareketlendiğini görmek güzel  ;-)
https://github.com/zafer06 - depo
Salih Dinçer #4
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1912 mesaj · Konum: İstanbul
Yanıtlanan mesaj #2
acehreli on 2012-01-15, 22:38:
Bir kere de buradan "hoşgeldin!". :)

Umarım D dilini beğenirsin. Wikipedia maddesine azıcık dokundum. D1'in ömrünün 31 Aralık 2012'de sona ereceğini ekledim.

Ali
Hoş bulduk...:)

Beğenmek ne kelime hayranlık duyuyorum. Ama işlerim nedeniyle bu dilde ilerlemeyi biraz ağırdan alıyorum. Wikipedia maddesi için de teşekkürler. Ne diyelim bir gün imkan olursa ben de her türlü katkı sağlamak isterim.

Gerçi bugünler de internetin engellenmesi söz konusu. ABD dışında telifi sakıncalı bilgilere yasal kısıtlama getirilecekmiş. Hatta Wikipedia'da 1 günlüğüne kapandı; mutlaka görmüşsünüzdür. Bakalım 24 Ocak'da ne olacak!

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-23, 23:24:53 (UTC -08:00)