Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
Merhaba :)
achilles #1
Üye Ağu 2011 tarihinden beri · 2 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: Merhaba :)
Merhaba arkadaşlar öncelikle Ali Cehreli'ye ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim böylesine güzel bir çalışma ortaya koydukları için.Daha önce python ile ilgilenmiştim 1 yıl kadar oluyor bırakalı ama yeniden başlamak istiyorum ama python ile değil.D dilini tercih etmemin en büyük sebebi derlemeli ve C türevi bir dil olması.Sormak istediğim şuanda D2 var halihazırda;ileride D3 çıkar mı?Eğer çıkarsa çok sayıda değişiklik içerir mi?D kitabında konuların yüzde kaçı anlatılmıştır ?

Teşekkürler
acehreli (Moderatör) #2
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Hoşgeldin achilles! :)

Ben bu soruyu Andrei'ye sormuştum. D3 denecek kadar büyük bir değişiklik beklenmiyor. dmd'yi geliştirmeye devam ediyorlar çünkü D2'yi tam desteklemiyor. Hatta aslında D2 yerine yalnızda D diyorlar. Bu da ufukta D3'ün görünmediğini destekliyor. :)

Ayrıca, açıkça görüldüğü gibi son zamanlarda herkes biraz kendi okuluna, işine, vs. kapanmış durumda. :) Can Alpay, Kadir Can, Erdem, Mengü, Mert; hepsinin meşguliyetlerini biliyorum...

achilles, sohbeti sen hareketlendirirsen çok seviniriz. :)

Ali
achilles #3
Üye Ağu 2011 tarihinden beri · 2 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Hoşbulduk :)

Cevaplar için teşekkür ederim , kitabı çalışmaya başladım anlamadığım yerleri sora sora sohbeti canlandırabilirim inşallah :)
acehreli (Moderatör) #4
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Söylemeyi unutmuşum: Hayır, D.ershane bütün D'yi kapsamıyor. İhtiyaç duyup da bulamayanlar olursa birlikte çözüm buluruz. :)

Ali
erdem (Moderatör) #5
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 978 mesaj · Konum: Eskişehir
Hoşgeldin achilles :)
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-18, 07:49:55 (UTC -08:00)