Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
Ddili forum 2011 yaz buluşmaları
acehreli (Moderatör) #1
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: Ddili forum 2011 yaz buluşmaları
Ben daha biletlerimi kesinleştirmedim ama Temmuz ortasıyla Ağustos ortası gibi bir zamanda İstanbul ve İzmir de (Urla'da) olacağım.

Bir araya gelince konuşacak çok konu bulunuyor ama isterseniz belirli konularda sunumlar da hazırlayabiliriz. Ben kendi adıma gtkD ve SDL konularını dinlemek isterim. ;)

Düşünceler?

Ali
erdem (Moderatör) #2
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 981 mesaj · Konum: Eskişehir
Ben bu senede gelemem galiba :( Çünkü yaz döneminde iş yoğunluğu nedeniyle izin almak neredeyse mümkün değil.
Mengu (Moderatör) #3
Kullanıcı başlığı: NONSERVIAM
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 347 mesaj · Konum: Dersaadet
Yanıtlanan mesaj #1
acehreli:
Ben daha biletlerimi kesinleştirmedim ama Temmuz ortasıyla Ağustos ortası gibi bir zamanda İstanbul ve İzmir de (Urla'da) olacağım.

Bir araya gelince konuşacak çok konu bulunuyor ama isterseniz belirli konularda sunumlar da hazırlayabiliriz. Ben kendi adıma gtkD ve SDL konularını dinlemek isterim. ;)

Düşünceler?

Ali

kanyon starbucks'ta bekliyor olacagim ustad. :)
http://www.mengu.net - some kind of monster
acehreli (Moderatör) #4
Biletler alındı: Temmuz 5-26 arası Türkiye'deyim.

Tam tarihleri bilmiyorum ama ilk günlerde yorgun olarak :) İstanbul; ortada 10 gün kadar Urla; sonra yine İstanbul... Belki bir kaç gün de Ankara'ya kaçabilirim.

Ali
Mengu (Moderatör) #5
Kullanıcı başlığı: NONSERVIAM
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 347 mesaj · Konum: Dersaadet
acehreli:
Biletler alındı: Temmuz 5-26 arası Türkiye'deyim.

Tam tarihleri bilmiyorum ama ilk günlerde yorgun olarak :) İstanbul; ortada 10 gün kadar Urla; sonra yine İstanbul... Belki bir kaç gün de Ankara'ya kaçabilirim.

Ali

ben 7-14 temmuz arasi istanbul'da olmayacagim ustad. o tarihten sonra gorusebiliriz ama.
http://www.mengu.net - some kind of monster
acehreli (Moderatör) #6
Urla ve Istanbul tarihlerim belli oldu.

11-16 Temmuz Izmir'de bulusabiliriz. Eger size de uygunsa lutfen yer ve zaman onerinizi bana ozel mesajla bildirin ben de burada ozet yazarim.

Bir olasilik, 22 Temmuz Cuma aksam 7'de Bahcesehir Universitesi'nde D Programlama Dili konulu bir sunum olacak. O olsa da olmasa da Besiktas veya Ortakoy'de bir yerde bulusabiliriz. Eger uygunsa yine bana ozelden bildirin. (Aslinda 23 Cumartesi de olabilir. (Yine bulusmak icin debelenme moduma girdim. :)))

Aslinda 26'sinda ucuyorum. Ondan once size de cok uygun bir zaman varsa onu da bildirin.

Uzakta olanlar, herhangi bir sekilde ornegin Bostanci'ya gelebiliyor musunuz? Ne zaman? Bildirin... :)

Gorusmek uzere,
Ali
Ali #7
Kullanıcı başlığı: Python / Java / C,C++  / D
Üye Ock 2011 tarihinden beri · 84 mesaj · Konum: Orjin
Grup üyelikleri: Üyeler
Uzak kaliyor be :(. Ins yetisebilirim abi. (: Ankara vs. islerim biterse eger yetisirim o tarihe. İns ins tabii (:

Abi birde merak D Dili diyoruz ya okunusu nasi? Di mi :P. C'ye ce demiyoruz si diyoruz :D
Ali
acehreli (Moderatör) #8
Ben De (ve Ce) diyorum. Ama evet, baskalarinin Si dedigini de biliyorum. Herkes kendisi ne diyorsa oyle desin. :-p

Ali
acehreli (Moderatör) #9
Rapor veriyorum: Bugun Can ve sepeth ile bulustuk. Dort saate yakin beraberdik. Bir cok dilden ve bilgisayar teknolojilerinden konustuk. Yemek molasi da nefisti. :)

Ali
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-22, 02:58:57 (UTC -08:00)