Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
Tanışma ve Kaynaşma
Sayfa:  önceki  1  2  3 
acehreli (Moderatör) #31
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Yanıtlanan mesaj ID 3902
ocal.net'e üyeydim ama benden kısa bir süre sonra kapanmıştı. mutasyon.net'e katıldığımı sanmıyorum. Bir de Yahoo Groups'un cdili grubu vardı. Aslında o hâlâ var ama artık hiç konu açılmıyor.

Ali
Ronin #32
Üye Nis 2011 tarihinden beri · 39 mesaj · Konum: Ankara
Grup üyelikleri: Üyeler
:) sevindim. C dili grubunda da ben yoktum. Neyse, asıl konuya gelmek istiyorum. Gerçekten büyük emek harcamışsınız. Derleyicinin (C/C++ http://www.digitalmars.com/shop.html) fiyatları uygun geldi bana. Kişisel olarak dahi Commercial lisansını almak aklımda şu an. Vallahi arkadaşlara ve size çok teşekkür ederim. Programlama eğitimi konusundaki çevirileri de boş geçmemişsiniz. İşi bilen arkadaşlar Türkiye' de durmak istemiyor. Pek azı duruyor. Herkes Php ile web sitesi yapmak peşinde, sistem programlama konusunda  --  yetişmek dahi! -- istemiyorlar. İstekli personel bulmak konusunda sıkıntılar var.
Ben bu yola baş koydum. İnşallah bir gün sizi de yakalarım bilgi ve beceri olarak diyorum :) Saygılar.
Adaletli olmak zor iş.
Bu mesaj 2 defa değişti; son değiştiren: Ronin; zaman: 2011-07-21, 03:02.
acehreli (Moderatör) #33
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Digital Mars'ın C ve C++ derleyicileri ücretli ama D derleyicisi ücretsiz. Hatta gcc'ye de eklendi ama henüz ana sürümlerde çıkmadı.

Ali
mert #34
Üye Ara 2010 tarihinden beri · 194 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Hoşgeldiniz Ronin :-)
mert
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Sayfa:  önceki  1  2  3 
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-18, 17:26:43 (UTC -08:00)