Forum: Diğer Konular RSS
C ve Python
Kadir Can #1
Üye Haz 2010 tarihinden beri · 413 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: C ve Python
Arkadaşlar;
C yada Python dili bilenler ile beraber bir proje topluluğu oluşturmak istiyorum.Şu anda D Proje Topluluğu çok iyi bir şekilde ilerliyor.Duyurumla ilgilenen C ve Python bilen arkadaşlar buraya mesaj yazarsa sevinirim.
canalpay (Moderatör) #2
Kullanıcı başlığı: Can Alpay Çiftçi
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 1133 mesaj · Konum: İzmir
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Buradaki çoğu kişinin boş zamanını D'ye aktardığı için C ve Python ile geliştirecekleri bir projeye ayıracak zamanları olduğunu sanmıyorum.

D dilinde ilerlerseniz istediğiniz projenin geliştiricilerine beni sormadan ekleyebilirsiniz. Ancak C ve Python ile olmaz.
Kadir Can #3
Haklısın.Ama benim amacım C ve Python bilen kişilerin olup olmadığını öğrenmek.Onlara yardım etmek.İsterlerse proje oluşturmak.
İlgilendiğin için teşekkür ederim.Seni projelerime ekleyeceğim.
canalpay (Moderatör) #4
Kullanıcı başlığı: Can Alpay Çiftçi
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 1133 mesaj · Konum: İzmir
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Ben normalde python'u biliyor sayılırım. C'yi bilmesemde C'yi bilenlerle takıldığım için C'de belirli bir seviyeye çok kolay gelebileceğimi düşünüyorum. Ancak ne C ile nede Python ile ilgilenmek istiyorum. Ancak D ile ilgili bir şey olursa beni ekleyebilirsiniz.
Kadir Can #5
Aklımda bir şifreleme projesi var.Projeler forumunun Genel alt başlığına konu açtım.Katılmak istersen eklerim.
Bir de nasıl bir sistem(Google Code,gitHub) kullansam iyi olur?
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-19, 06:12:31 (UTC -08:00)