Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
Sessizlik
acehreli (Moderatör) #1
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: Sessizlik
Herkesin okulları ve başka işleri var, ama aklımıza gelenleri kısacık yazarsak belki sohbeti canlandırabiliriz. :)

Ali
canalpay (Moderatör) #2
Kullanıcı başlığı: Can Alpay Çiftçi
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 1133 mesaj · Konum: İzmir
Aklıma gelenler.

Dönem ödevim çok zormuş şimdi anladım. İş işten geçti, inşallah tamamlayabilirim, yoksa halim yaman. Eee birde hoca söylediği tarihten önce isteyince geçmiş olsun bana. Dönem ödevini verdikten sonra sınavlar başlıyor.Günde 2 sınav her gün sınav olacak. Eğer bir iki gün erken çalışabilirsem iyi bir ortalama alırım ve bazı şeylerden yırtarım. Yoksa belki yazda bana zehir olur :-)  

Yaz geldiğinde ise çok güzel olacak. The D ... kitabı çıkmış olacak ve D biraz daha ünlü olacak. Benim için sivrisinekler bir kabus olacak. Tembel tembel oturabileceğim. Yazın gece saat 4'e kadar yatmayıp 4'te yatıp 6'da kalkıp bu sitede yeni ne olmuş ona bakıp tekrar saat 7'de yatıp öğleden sonra 1-2'de kalkabileceğim ve kahvaltıyı kaçırabileceğim. Yani yazın sivrisineğine kadar her şey çok güzel geçecek.
acehreli (Moderatör) #3
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Sen muafsın zaten. Önce okul! :)

Temmuz sonu gibi de İzmir'den fazla uzaklaşma! Ben 5-10 gün Urla'da olabilirim.

(Gelince İstanbul, Ankara, ve İzmir'de gelebilenlerle buluşmak istiyorum; ama onu konuşmak için daha çok erken.)

Ali
white_rabbit #4
Üye Nis 2010 tarihinden beri · 11 mesaj · Konum: denizli
Grup üyelikleri: Üyeler
oh okul bitmiş sınav sıkıntısı yok, derse gitmedim, yok yazıldım kaygısı yok çok rahatım.  :-D  şaka şaka okulu özledim, sabahlara kadar kaygısızca bilgisayar başında oturmayı özledim bugün ne yesem diye bi saat düşünüp gene makarnaya talim etmeyi özledim :).
Racih (Moderatör) #5
Üye Ağu 2009 tarihinden beri · 126 mesaj · Konum: Antalya
Başımda yılsonu porjesi var. Herkes kafasına göre proje yapıyor. Bende Tekil temel hesabını yapan program yazayım dedim. Qt + c++ la yazıyorum. C++ ı ilk kez bir projemde kullanıyorum. Ne bileyim 2-3 class kullanınca bellek yönetiminin acaip olacağını. Java'da iki tak tak bir tıkla hallediyodum. Şimdi iki class arasında bir dizin işlemi yapamadığımdan çakılı kaldım. Dert yandım ama kusura bakmayın. Bu konuyu görünce yazmak zorunda kaldım.

Şu D nin kitabı çıksın bu dilide kullanıcam. Gelecek vaad eden bir dil :).
Bu mesaj Racih tarafından değiştirildi; zaman: 2010-05-13, 16:31.
AliKral #6
Üye May 2010 tarihinden beri · 9 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Yanıtlanan mesaj #3
acehreli on 2010-05-13, 13:18:
(Gelince İstanbul, Ankara, ve İzmir'de gelebilenlerle buluşmak istiyorum; ama onu konuşmak için daha çok erken.)
Ali

Usta Ankara'ya gelirsem beklerim:) benimde bu aralar iş güç var ekmek parası malumunuz,pek fırsat bulamıyorum d ye calışmaya affet beni "D" :)
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-21, 19:47:03 (UTC -08:00)