Forum: Duyurular RSS
Kitabın son sürümü
Sayfa:  önceki  1  2 
zafer #16
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 700 mesaj · Konum: Ankara
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Yanıtlanan mesaj ID 11359
cos00kun:
bir gün D dili yayılınca sarfedilen emeğin değeri ve kıymetide büyüyecektir elbet :)

Ya diğer bir çoğu gibi zamanla yok olup giderse !
https://github.com/zafer06 - depo
cos00kun #17
Üye Kas 2014 tarihinden beri · 104 mesaj
Olasıdır... Ama benim aklım,mantığım  ve hislerim ya bu D dilinin C, C++ nin yerini alacağı yada yerini alacak yenir bir Dile ön ayak olacağı şeklindedir.. Gerçek şuki bu süre hiçte kısa bir süre olmayacaktır :)
E=mc^2
zekeriyadurmus #18
Kullanıcı başlığı: Talha Zekeriya Durmuş
Üye Eki 2012 tarihinden beri · 701 mesaj · Konum: Samsun/Türkiye
Olasıdır... Ama benim aklım,mantığım  ve hislerim ya bu D dilinin C, C++ nin yerini alacağı yada yerini alacak yenir bir Dile ön ayak olacağı şeklindedir.. Gerçek şuki bu süre hiçte kısa bir süre olmayacaktır :)

Teknik olarak hiçbir dil ölmez her dilin bir fanatiği vardır :) İnsanlar pek yeni bir şeyler öğrenmeye açık değildir. Elinde ne varsa onunla yetinmeye odaklıdır. Okullarda D dili öğretilmediği sürece bu iş mümkün değil. Kaldı ki öğretilse bile koca bir neslin oturması çok uzun bir zaman alır. O sırada da D dilinin kalacağından şüpheliyim.

Belki de kuantum bilgisayarları için D derleyicisi yazılır. Dilin serüveni farklı noktalara gelir ama şu anki halinin diğer dilleri silip süpüreceği konusu gerçekten çok uzak.

Zekeriya
Bilgi meraktan gelir...
Salih Dinçer #19
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1912 mesaj · Konum: İstanbul
Hayırlı olsun.
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
nurullahisrgan #20
Üye Ock 2015 tarihinden beri · 76 mesaj · Konum: Mardin, Nusaybin
Yanıtlanan mesaj #18
D dili çok fazla kullanılmayan bir dil olabilir ancak bu konuda bizim bir suçumuz yok... C ve C++ dillerinde binlerce kütüphane, onbinlerce oyun, milyonlarca uygulama yapılmış.. O zamanda bu dillerin popüler olması gayet normal birşey... Çünkü, programcılar Assembly dilini çok sık kullanıyorlardı. D dilinin en büyük eksiği ise piyasada bu dili bilen adam eksikliği olmasıdır.
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Sayfa:  önceki  1  2 
Forum: Duyurular RSS
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-19, 08:14:26 (UTC -08:00)