Forum: Duyurular RSS
"The D Programming Language" kitabının son hali Safari Books Online'da
acehreli (Moderatör) #1
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: "The D Programming Language" kitabının son hali Safari Books Online'da
Safari Books, ücretsiz denemesi bile baştan kayıt olmayı gerektiren ve siz iptal etmezseniz paranızı alan bir sistem. :) Üye olunca listelerindeki bütün kitapları elde etmiş oluyorsunuz. (Ben üyeleri değilim.)

Yine de ilgilenenler olabilir diye:

http://my.safaribooksonline.com/9780321659538

Ali
canalpay (Moderatör) #2
Kullanıcı başlığı: Can Alpay Çiftçi
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 1133 mesaj · Konum: İzmir
Eski bir haber vereyim belki farketmeyenler olabilir :-) Safari D Programming Language kitabının 1. Bölümünü açtı.

Ali Bey daha önceden birinci bölümü ile ilgili olarak bu programlama bilmeyenlere yönelik değil demişti ama sanırım(birinci bölümü tam okumadım.) Andrei Alexandrescu bu bölümü yazmasının sebebi programlamayı bilenlere deja vû yaşatmak istemesi. Yani 1.bölümde D'nin özelliklerini tam olarak tanıtıyor ve 1.bölümden sonrada özelliği en temelinden başlayarak ayrıntılı bir biçimde anlatılıyor. Zaten 1.bölümün başlığı beni doğruluyor. "D"iving in

Ali Beyin başka konuda verdiği linke göre safarininkinde kapanış notu(Closing Notes) da var.
acehreli (Moderatör) #3
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Bence harika! :) Kitabın çıkmasını heyecanla bekliyorum.

Ali
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Forum: Duyurular RSS
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-18, 07:32:41 (UTC -08:00)