Forum: Diğer Konular RSS
C / C++ / D ile ilgili birkaç soru
Sayfa:  önceki  1  2 
acehreli (Moderatör) #16
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Yanıtlanan mesaj ID 11363
Mengu:
bu konuyla ilgili yardimci olabilir miyim?

Tabii ki. :) Durum şu:

• Kitap her zaman için ücretsiz olarak indirilebilecek. O yüzden, print-on-demand veya çok az adet basımla çalışacak olan ve kitap üzerinde hiçbir hak aramayacak olan bir basım evi gerekiyor.

• Kitabın yabancı dillere çeviri haklarını da aramayacaklar çünkü zaten İngilizcesi var, Fransızca çevirisi devam ediyor, sanırım Rusça da olacak.

Dolayısıyla, benim aradığım bir matbaa.

Ali
Mengu (Moderatör) #17
Kullanıcı başlığı: NONSERVIAM
Üye Tem 2009 tarihinden beri · 347 mesaj · Konum: Dersaadet
acehreli:
Mengu:
bu konuyla ilgili yardimci olabilir miyim?

Tabii ki. :) Durum şu:

• Kitap her zaman için ücretsiz olarak indirilebilecek. O yüzden, print-on-demand veya çok az adet basımla çalışacak olan ve kitap üzerinde hiçbir hak aramayacak olan bir basım evi gerekiyor.

• Kitabın yabancı dillere çeviri haklarını da aramayacaklar çünkü zaten İngilizcesi var, Fransızca çevirisi devam ediyor, sanırım Rusça da olacak.

Dolayısıyla, benim aradığım bir matbaa.

Ali

basim evi tamam. peki kitabi almak isteyenler icin dagitim nasil olacak?
http://www.mengu.net - some kind of monster
cos00kun #18
Üye Kas 2014 tarihinden beri · 112 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Eğer kitapçılarda satılmayacaksa burdan sipariş açılır hesap numarasına para göndeririz ona göre hallolur ama burda tam olarak amaç ne??ona karar vermek lazım naçizane görüşüm..  Herkes faydalansın duyulsun mu yoksa eşe dosta merhaba diye bir kitap satışımı!! eğer seçimimiz birincisi ise kesinlikle kitapçılarda satılmalı ama amacımız ikinci seçenekse bence hiç uğraşmaya değmez zaten PDF var alıp gidin bir ciltçiye yaptırın olsun bitsin kimsede eziyet çekmesin..

kolay gelsin
E=mc^2
acehreli (Moderatör) #19
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4527 mesaj
Bu işlerden o kadar da anlamadığım anlaşılıyor. :) Hayır, kendim dağıtamam.

Kağıt kitabın iki amacı var:

• Ben dahil, bazı insanlar kağıt kitabın bazı özelliklerini ekitaptan daha üstün görüyoruz. Örneğin, rasgele bir sayfayı açıvermek, bir alete gerek duymadan alıp okuyabilmek, vs. Bilgiyi akılda tutmakla o bilginin kitabın hangi tarafında geçtiği, hangi lekenin yakınında bulunduğu gibi kavramlar önemli.

• Kitapçıda dolaşan bir kişinin gözüne çarpması ve eline alıp şöyle bir bakabilmesi.

Ali
cos00kun #20
Üye Kas 2014 tarihinden beri · 112 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
valla Ali hocam ben onu bunu bilmem ama birgün D dili bir yerlere gelirse bu işin Türkiyedeki duayeni kim dediklerinde o ismin siz olacağı da kesin :)
kalın sağlıcakla...
E=mc^2
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Sayfa:  önceki  1  2 
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-23, 23:36:19 (UTC -08:00)