Forum: D Programlama Dili RSS
D Dersleri PluralSight'da başlamış!
Salih Dinçer #1
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1912 mesaj · Konum: İstanbul
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: D Dersleri PluralSight'da başlamış!
Merhaba,

E-posta kutuma gelen bir bültende,
Dmitri Nesteruk'un derslerinin
PluralSight bünyesinde başladığını öğrendim:

[Resim: http://blog.pluralsight.com/wp-content/uploads/2014/04/Airbrushed-D.jpg]
The D programming language might be relatively young, but its succinctness
and design decisions make it an interesting choice for anyone wanting to try
something new. Dmitri Nesteruk talks about D and the niche it fills in our latest
blog post.
Dersler ise şurada: http://pluralsight.com/training/Courses/TableOfContents/in…

Peki PluralSight nedir?

PluralSight, yanılmıyorsam 2004'den beri faaliyet gösteren bir eğitim sitesiydi. Veri yapıları, algoritma vb. dersler, bir çok programlama dili üzerinden multimedya desteği ile birlikte veriliyor. En son 2011 yılında kimlik değiştirdiğine şahit olmuştum. Bize Microsoft tarafından, DreamSpark marifetiyle 90 günlük üyelik vermişlerdi. Kendi ürettikleri geliştirme araçları dahil bir çok işletim sistemi ve yazılım buradan edinilebiliyordu. Sonra ne olduysa MS'den biraz uzaklaştı sanki ve belki benim bilmediğim bir MS desteği, arka planda halen sürdürülüyordur! Son zamanlar D desteği de verdiğine göre gerçekten de "plural" bir platform olma özelliği göstermektedir...

Artık elimizden geldiğince takip etmek boynumuzun borcu oldu :)

Dip Not: Digital Stors'u satın almışlar, bilgi için tıklayın.

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
Bu mesaj 2 defa değişti; son değiştiren: Salih Dinçer; zaman: 2014-05-14, 21:03.
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-19, 19:47:50 (UTC -08:00)