Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
Kuzuların Sessizliği
zekeriyadurmus #1
Kullanıcı başlığı: Talha Zekeriya Durmuş
Üye Eki 2012 tarihinden beri · 701 mesaj · Konum: Samsun/Türkiye
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: Kuzuların Sessizliği
Ya sürekli bu foruma giriyorum yada gerçekten uzun bir süredir forumda hiç yeni post yok hareketlilik yok forumda birilerinin birşeyler paylaşıp benim anlamayıp "vay be ne kodlar yazıyorlar ama" veya tartışılan konulara hayretle baktığım zamanları özledim :) Forumda 1 yeni konu açıp birileri sevindirmek istedim :)

Zekeriya
Bilgi meraktan gelir...
agora #2
Üye Tem 2013 tarihinden beri · 221 mesaj
Haklisin! Ben de kodlari yazmak hatalari almak sormak istiyorum :( ama bayramdan dolayi dayim bizde hala bayram tatilini bitiremedi adam.  :#:   O yuzden soracak sorularim yok cunku oturup kod yazamiyorum :(
Bu mesaj agora tarafından değiştirildi; zaman: 2013-08-15, 05:30.
acehreli (Moderatör) #3
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4412 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Yeğenim, yazdıklarını okuyunca üzülmedim desem yalan olur. acehreli'nin hesabına girerek sana bunları yazmak istedim. (Şifresini bulmak kolaymış: Önce "asdf" denedim olmadı, sonra Dvorak klavye kullandığını hatırlayıp "aoeu" denedim oldu.)

Esef! :-p

Ali
acehreli (Moderatör) #4
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4412 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Yanıtlanan mesaj #1
zekeriyadurmus:
birilerinin birşeyler paylaşıp

D'nin en uç olanaklarından birisi TypeTuple. Şu anda o bölümü geliştirmekle meşgulüm. Tamam, diğer foruma bu konuyla ilgili bir şeyler yazayım... :)

Ali
agora #5
Üye Tem 2013 tarihinden beri · 221 mesaj
Yanıtlanan mesaj #3
acehreli:
Yeğenim, yazdıklarını okuyunca üzülmedim desem yalan olur. acehreli'nin hesabına girerek sana bunları yazmak istedim. (Şifresini bulmak kolaymış: Önce "asdf" denedim olmadı, sonra Dvorak klavye kullandığını hatırlayıp "aoeu" denedim oldu.)

Esef! :-p

Ali

Ahaha dayim gibi oldu hocam ciddi sıkıntı oluyo ya ben şimdi bilgisayarda anlamadığım kodları anlamaya çalıştığımda falan daha mutluyum ona gore dışarıdaki hayat daha güzel :)

Dvorak klavye kullaniyor musunuz ciddem hocam :) Universitedeki hocam da bahsetmisti :)
Salih Dinçer #6
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1889 mesaj · Konum: İstanbul
Kullanıyor ben gördüm ama bu kadar basit şifreler koyacağını pek zannetmiyorum...:)
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
zekeriyadurmus #7
Kullanıcı başlığı: Talha Zekeriya Durmuş
Üye Eki 2012 tarihinden beri · 701 mesaj · Konum: Samsun/Türkiye
Kafam karıştı neler oluyor? Esef bey kim? Neden üzüldü? Agora hocam siz kimsiniz? Kafam çok karıştı gerçekten :D

Zekeriya
Bilgi meraktan gelir...
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-06-24, 12:00:07 (UTC -07:00)