Mesajlarını aradığınız kullanıcı: DarthRagnos (4)

konu: İsaretçiler  ; forum:: D Programlama Dili
DarthRagnos #1
Üye Tem 2017 tarihinden beri · 4 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Cevaplar için teşekkürler
konu: İsaretçiler  ; forum:: D Programlama Dili
DarthRagnos #2
Konu adı: İsaretçiler
Merhaba arkadaşlar, D ' de işaretçiler çöp toplayıcı tarafından belleğe geri verilir mi?
konu: Betik Dili  ; forum:: Diğer Konular
DarthRagnos #3
Yanıtlanan mesaj ID 12681
Cevabınız için çok teşekkürler hocam bu arada D kıtabınız çok güzel bu kadar ayrıntılı türkçe kaynak bulmak kolay değil.
konu: Betik Dili  ; forum:: Diğer Konular
DarthRagnos #4
Konu adı: Betik Dili
Herkese merhaba,
Forumu iki yıldan beri takip etsem de üye olup soru sormak bugüne kısmetmiş  :-) . Eğer konuyu yanlış yere açtıysam affola .Benim şuan geliştirdiğim basit bir betik dili üzerinde çalışıyorum(Hobi amaçlı) . Dili C ile geliştiriyorum lakin  biraz endişem var . C nesne yönelimli olmadığı için  kod ilerde büyüyebilir ve ben C ' yi bırakıp D ile geliştirme yapmak istiyorum fakat D'de bilgim fazla yok (D tecrübem çok az C ' ye oranla) . Dili ilk başlarda C++ ile geliştirmek istedim ama Linux camiasından destek almak istediğim için C ile geliştirmeye başladım . Aslında proje şuan büyük olmadığı için D'ye geçmek istiyorum D nin bazı avantajlarından dolayı . D ile dil geliştirme yapılabilir mi ve C ve C++ ile yazılacak kadar  yorumlayıcı hızlı çalışır mı? Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Özel Karakterler:
Özel sorgulamalar

Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-11-19, 04:23:43 (UTC -08:00)