Forum: Tanışma ve Kaynaşma RSS
Universiteler Hakkinda
Sozel
agora #1
Üye Tem 2013 tarihinden beri · 221 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: Universiteler Hakkinda
Selam

Turkiyedeki universiteler YGS-3 ve YGS-4 ile sozelden aliyordu sanirim.

Taban ve Tavan puanlarina nereden ulasabilirim?

Bir de ben gireli 4 yil oldu afedersiniz unuttum biraz da

YGS-3 ve YGS-4 ayri sinavlar miydi bunlar neler oluyordu acaba? :D
Salih Dinçer #2
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1913 mesaj · Konum: İstanbul
Duyduğum kadarıyla sürekli yeni bir şeyler ekleniyor ve bir değişim söz konusu. Ne söylesem yalan olacağı için belki bu işin takipçilerinin takıldığı forumlar derdine deva olabilir. Örneğin ilk aklıma gelen: http://www.ossmat.com

Ayrıca 2 sene önce YÖK başkanının bir sabah programına katıldığı sırada duyduğum bir şey var. Sanırım şöyle demişti: "4 sene sonra sınav olmayacak ve artık üniversiteler öğrencileri kendilerine çekebilmek için laptop, tablet gibi hediyeler verecekler..."

Sanırım bildiği bir şeyler var ki böyle emin konuşuyor. Ülkemizde her geçen gün bir üniversite açıldığı ve neredeyse hava'alanı ile üniversite olmayan şehrin kalmadığı istikralı bir dönemde yaşadığımıza göre belki bu doğru bir tespittir. Ne diyelim belki 2. bir üniversite ben de düşünebilirim. Ama giriş sınavına hazırlanmak gibi bir uğraşım olmasını hiç arzu etmiyorum...:)
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
agora #3
Üye Tem 2013 tarihinden beri · 221 mesaj
Salih Dinçer:
Duyduğum kadarıyla sürekli yeni bir şeyler ekleniyor ve bir değişim söz konusu. Ne söylesem yalan olacağı için belki bu işin takipçilerinin takıldığı forumlar derdine deva olabilir. Örneğin ilk aklıma gelen: http://www.ossmat.com

Ayrıca 2 sene önce YÖK başkanının bir sabah programına katıldığı sırada duyduğum bir şey var. Sanırım şöyle demişti: "4 sene sonra sınav olmayacak ve artık üniversiteler öğrencileri kendilerine çekebilmek için laptop, tablet gibi hediyeler verecekler..."

Sanırım bildiği bir şeyler var ki böyle emin konuşuyor. Ülkemizde her geçen gün bir üniversite açıldığı ve neredeyse hava'alanı ile üniversite olmayan şehrin kalmadığı istikralı bir dönemde yaşadığımıza göre belki bu doğru bir tespittir. Ne diyelim belki 2. bir üniversite ben de düşünebilirim. Ama giriş sınavına hazırlanmak gibi bir uğraşım olmasını hiç arzu etmiyorum...:)

Ben hazirlanicam hocam :) Simdiki halimle yine bi isim var da calistigim is yeri artik diplomali kisi ariyo. Sayisal bilgim en azindan sinavlarda uyglamak icin kotu ben de sozel bi bolum dusunuyorum :) 4 yillik mezun olsam bolume bakmadan isime devam edicem. Neden boyle bi karar alindi bilmiyorum :(
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2017-12-11, 01:30:24 (UTC -08:00)