Forum: Duyurular RSS
Whatsup grubu ve bugünkü buluşma(07.01.2018:10.00)
kerdemdemir #1
Üye Eyl 2013 tarihinden beri · 167 mesaj
Grup üyelikleri: Üyeler
Profili göster · Bu konuya bağlantı
Konu adı: Whatsup grubu ve bugünkü buluşma(07.01.2018:10.00)
Selam Arkadaşlar,

Bugünkü buluşmamıza sadece 1 saat kaldı. Diğer forum altbaşlığına bakmayı unutan arkadaşlar olabilir diye burayada yazmak istedim .

Google linki :
https://hangouts.google.com/call/-8a3JR9HL5HSp6iP-vIVAAEI

Bugünkü buluşma çok organize olmamış olabilir çünkü bu forum hariç kimseye ulaşabileceğimiz bir kanal yok. Tavsiyem bugünkü buluşmada sonrası whatsup grubu kurmamız. Böylece bundan sonraki buluşma gibi olaylarda daha organize olabilmemiz.

Herkeze kulaklık ve mikrofonlarını test etmesini tavsiye ediyorum. Çoğu ihtimalle sorun çıkacaktır. Google hangouts için google chrome internet tarayıcınız olması gerekiyor. Firefox sorun çıkartıyor. Lütfen bir 15 dakka önce odaya katılmayı deneyin.

Whats up fikrine katılanlar telefon numarasını bana mail gönderebilir mi ?

kerdemdemir@gmail.com
Erdemdem
cos00kun #2
Üye Kas 2014 tarihinden beri · 261 mesaj
ben gönderdim  ;-)  yanlız benim kızın voleybol maçı var o yüzden biraz gecikmelide olsa bugünlük sadece yazarak katılabilirim hem hangouta hemde whatsapp a bağlanabilirim yanlız tercih isterseniz whatsapp olsun
E=mc^2
acehreli (Moderatör) #3
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4641 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
whatsapp'im yok ve hiç olmayacak. :-/

Ali
cos00kun #4
Sorun yokk dert etme hongout da gmrüşürüz bendr haftaiçi discord kanalı açacağım o vakit whatsapp+hangout birleşimi bişey olmuş oluyor zaten  ;-)
E=mc^2
cos00kun #5
Kerdemdemir mesaj attım hangouttanda attım ama hala dönüş olmadı ?
Edit: hangoıttan attığım mesajı kabul etmemişsiniz bu arada :huh:
E=mc^2
kerdemdemir #6
Selam coskun,

Mail bana gelmedi ne yazıkki.

kerdemdemir@gmail.com adresine attığına eminmisin ?

Hangouts'da mesaj atma oluyormu acaba? Sadece verdiğim linke tıklayıp direk görüşmeye katılabiliyorsun mesaj göndermeye gerek yok
benim bildiğim kadarıyla. Biz bugün ben,Serdar,Abdullah,Ali görüştük hangouts'da sadece linke tıkladık.

Erdemdem
cos00kun #7
kerdemdemir:
Selam coskun,

Mail bana gelmedi ne yazıkki.

kerdemdemir@gmail.com adresine attığına eminmisin ?

Hangouts'da mesaj atma oluyormu acaba? Sadece verdiğim linke tıklayıp direk görüşmeye katılabiliyorsun mesaj göndermeye gerek yok
benim bildiğim kadarıyla. Biz bugün ben,Serdar,Abdullah,Ali görüştük hangouts'da sadece linke tıkladık.

Erdemdem
aynı adrese yolladım ulaşmış olması gerekiyordu.. hangoutsu yeni kurduğumdan direk ordan senin gmaile mesaj attım ayrıca ek olarak ordaki mesajdan bahsediyodum.. hangouts u da daha önce kullandığmdan bir yanlış yapmamış olsam gerek ama neyse artık birdahaki sefere diyelim.. gün içinde tekrar mesaj atayım belki ikisi beraber gelir bu sefere :-p  hayırlı olsun herkese..
E=mc^2
Abdullah #8
Üye Ağu 2015 tarihinden beri · 63 mesaj
ben de bir mail attım ama :)
acehreli (Moderatör) #9
Kullanıcı başlığı: Ali Çehreli
Üye Haz 2009 tarihinden beri · 4641 mesaj
Grup üyelikleri: Genel Moderatörler, Üyeler
Erdem, foruma hotmail adresinle bağlıymışsın. gmail olana değiştirdim. Başka bir adres kullanmak istersen lütfen söyle.

Ali
kerdemdemir #10
Sagol Ali Abi,

Gmail 'e bakiyorum siklikla iyi yapmissin.

Aslinda telgram grubu filan mi kursak D Dili Turkiye gibi simdi sadece insanlari ben ekleyebiliyorum galiba. Telgram grubu olsa istiyen istedigi zaman girebilir bana mail gondermelerine gerek kalmaz daha kolaylik olur.

Suanda whatsup grubunda 3 kisiyiz zaten :) .

Erdemdem
Salih Dinçer #11
Üye Ock 2012 tarihinden beri · 1926 mesaj · Konum: İstanbul
Forum ve instant messaging (anlık iletişim)'den öte şeylere ihtiyaç var kanımca. Örneğin bir süredir şu başlığı takip ediyordum: GtkD Modül özellikleri

Güzel bir paylaşım ortamı olmuş ama bazı entry'ler (üstelik üst üste) bir önceki kodun biraz geliştirilmiş ve yorumlanmış hali oluyor. Oysa teknoloji o kadar ileriki collaboration dahil bir çok akıllı servis kullanılabilir. Buna örnek olarak, kodları GitHub gibi yerlerde tutup geliştirmek olabilir; ne kadar basit olursa olsun.

Eminim bir yandan anlık iletişim kurup bir yandan çizim yapabileceğimiz hatta kodların derlenmiş halini gösterebileceğimiz ortamlar (platforms) vardır. Araştırmak lazım tabi...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)
Doğrulama Kodu: VeriCode Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
İfadeler: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Özel Karakterler:
Forum: Duyurular RSS
Bağlı değilsiniz. · Şifremi unuttum · ÜYELİK
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2018-02-20, 01:37:04 (UTC -08:00)