Üyelik Sözleşmesi Koşulları

Uygunsuz içeriğe sahip konu, mesaj ve diğer yazılar forum yönetimi tarafından mümkün olan en kısa sürede silinecek veya değiştirilecektir. Fakat her içeriğin gözden geçirilmesi mümkün olmayabilir. Bu nedenle, foruma gönderilecek tüm konu, mesaj, diğer yazı ve resimlerin içeriği sahibini bağlayacak ve forum yönetimi kendilerine ait olmayan bu içeriklerden sorumlu tutulamayacaktır.

Gönderilerin türü ve şekli her ne olursa olsun; yazılı ve görsel olarak küfürlü, müstehcen, kaba söz, iftira, nefret, tehdit, pornografik ifade ve anlatımlar içermemeli ve ilgili ülke kanunlarına aykırı olmamalıdır. Belirtilen vb türde içeriğe sahip gönderi tespit edildiğinde ilgili içerik sahibi derhal ve kalıcı olarak yasaklanır (ve servis sağlayıcısı bilgilendirilir).

Forum yönetimi, herhangi bir gönderide silme, değişiklik, kapatma veya uygun görülen başka bir yere taşıma işlemlerini doğrudan ve haber vermeksizin gerçekleştirebilir.

Kullanıcıların foruma girdikleri bilgiler veri tabanında saklanır. Bu bilgiler aşağıda istenen ve üyelik onayını takiben kullanıcı kontrol panelinden isteğe bağlı olarak girilebilecek bilgilerdir. Ayrıca, forumdaki diğer eylemler problemlerin çözümü amacı ile izlenebilir. Kullanıcıların bilgileri istekleri dışında üçüncü kişilere kesinlikle verilmeyecektir.

Bu forum sistemi, bilgileri yönetmek için kullanıcıların kendi bilgisayarlarında muhafaza edilen çerezler kullanır. Bu çerezler kişisel bilgi içermez ve kullanıcıların görüntüleme ile ilgili memnuniyetini artırmak amacı ile kullanılır.

E-posta adresi, üyelik bilgileri, ve şifrelerin doğrulanması, isteğe bağlı olarak forumdaki konu başlığı bildirimleri ve şifrenin unutulması durumunda yeni şifre gönderilmesi için kullanılır.

Ve son olarak, elbetteki üyelik ek herhangi bir işlem gerektirmeksizin ücretsizdir.

Kayıt bilgilerini girerek üyelik kaydınızı tamamlamanız durumunda yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.
Üyelik için aşağıda istenen bilgileri girmeniz gerekiyor:
Kullanıcı adı:
Bu ad, foruma bağlanabilmeniz ve tarafınızdan yayınlanan konuların size ait olduğunu belirtmek için kullanılacaktır.
Şifre:
Şifre foruma girebilmek için gereklidir. Güvenliğiniz açısından iyi saklayınız ve kimseye söylemeyiniz.
Şifreyi tekrarlayınız.:
E-posta adresi:
Bu e-posta adresi hiç kimseye isteğiniz dışında gösterilmeyecektir. Sadece hesap onayı, forum aracılığıyla diğer kullanıcıların size göndereceği mesajlar, şifre sıfırlama işlemleri vb amaçlar için kullanılacaktır.
Doğrulama Kodu: VeriWord Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin:
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20100516-dev, © 2003-10 by Yves Goergen
Şu an: 2018-02-20, 01:30:00 (UTC -08:00)